LOT 102
stel Franse empire fauteuils met gebogen armleggers en rustend op gebogen poten, bekleed met geschoren velours, 1e helft 19e eeuw -bekleding sleets-
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum