stel Franse mahonie Louis XVI-stijl encoignures en étagères met elk 2 witmarmeren bladen en lade omgeven door vuurverguld bronzen hekwerk en randen met decor van lambrequins, het geheel gedragen door 3 gecanneleerde tapstoelopende poten met gestoken rozetten en bonzen sabbots, midden 20e eeuw, h. 85, diepte (vanuit de hoek gemeten) 46 cm