LOT 239

stel Franse mahonie Louis XVI-stijl encoignures en étagères met elk 2 witmarmeren bladen en lade omgeven door vuurverguld bronzen hekwerk en randen met decor van lambrequins, het geheel gedragen door 3 gecanneleerde tapstoelopende poten met gestoken rozetten en bonzen sabbots, midden 20e eeuw, h. 85, diepte (vanuit de hoek gemeten) 46 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum