Sold
Lot 3541

stel Italiaanse polychrome porseleinen beeldjes van bedelaars, 2e helft 20e eeuw, gemerkt: Capodimonte en ovaal Frans porseleinen dekseldoosje met polychroom reliëfdecor van putti in landschap gevat in messing montuur, 20e eeuw, h. beeldjes: 16 cm (collectie Kasteel Nederhorst)
Timed
06 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info