LOT 42

stel antieke notenhouten armfaureuils Mazarin met hoge rug en gestoken bladmotieven, 17e eeuw, fraai bekleed met tapisserieborduursel uit de late 18e eeuw met voorstelling van vogels en bloemen, h. 104 cm -restauratieverslag van de bekleding aanwezig-

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum