LOT 146
stel beschilderde en gestoken houten zuilen met kapitelen en bewerkt basement, 18e/19e eeuw, h. 183 cm
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum