LOT 128
stel gestoken noten bergères met rechte rug- en armleggers, de bekleding met voorstelling van Chinese vazen, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum