LOT 1024
stel grote blauw/wit Chinees porseleinen kastkommen met florale beschildering, gemerkt met dubbele ring en 4-karaktermerk, 19e eeuw (S)
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch