LOT 4214
meubelen en interieur
stel grote blauw/wit Delfts aardewerk vazen, 20e eeuw, h. 51 cm (chips en haarlijnen)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum