LOT 3012
stel hexagonale Chinees porseleinen dekselvazen met polychroom mandarijn decor van figuren in tuinlandschap omgeven door vergulde cartouches met florale ornamenten, Qianlong, 18e eeuw, h. 48 cm -beide voorzien van houten basement-
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum