LOT 26
stel massief mahonie armfauteuils versierd met gestoken florale ornamenten en rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 107 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum