LOT 68
stel noten fauteuils met rechte rug, getorste armleggers gedragen door gestoken figuren en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum