stel polychrome Delfts aardewerk borden met gedichten over Prins Willem V waaronder "Wat Zijn Gods werke wonder Groot, wie had dat kunne denken/ dat God uit Zulke Groote nood, aan ons nu weer komt schenken/ wie had dat voor een jaar Gedogt, wie zou God nu niet looven 'd oranje vorst heeft ons bezogt, oranje is weer boven", 1788, eind 18e eeuw, diam. 22,5 cm (randschilfers)