LOT 1015
stel porseleinen Tournai borden met beschildering van eenden en haan, gemerkt: Den Haag, 18e eeuw (1x standring S)
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch