LOT 1104
stel vergulde wandappliques met bladmotieven en 6 kaarsenhouders, neogotiek, 19e eeuw
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch