LOT 2148
uitgebreid Murano glasservies met gecraqueleerd decor van goudbeschildering, kandelaar bekroond met bloemmotieven, 1e helft 20e eeuw -enkele ornamenten beschadigd-
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum