urn-vormige Hollands porseleinen vaas gedecoreerd met pluimvee in landschap op vierkant basement, gemerkt: Amstel in onderglazuur blauw, circa 1785, h. 23 cm -meerdere oude restauraties, deksel niet bijpassend, daarbij: Hollands porseleinen tasse litron met korenbloemen, gemerkt: Amstel in onderglazuur blauw, circa 1785, h. 6,4 cm -haarlijn-

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

06 May 2024
Netherlands, Hilversum