LOT 54
van Hogh
van Hogh
Stilleven met vijgen, glas en voorraadpot. Gesigneerd r.o.Olieverf op paneel 18 x 28 cm.
Afmetingen: Olieverf op paneel 18 x 28 cm.
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
van Hogh
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam