LOT 108
verguld bronzen 7-lichts pegellamp bekroond met strikken en rondom versierd met guirlandes, gesigneerd Luppens, Bruxelles, 4e kwart 19e eeuw, l. 100 cm -elektrisch ingericht en gemeten met ketting-
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum