LOT 131
verguld houten Louis XV-spiegel bekroond door C-voluten en ranken en omlijst door bloemen, 2e helft 18e eeuw, h. 86, br. 43 -facetgeslepen spiegel verweerd-
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum