LOT 24
verguld houten damspiegel met lauwerkrans en parelrand, circa 1820, h. 210, br. 26 - herkomst: M.L. Dreesmann - van der Spek, Laren -
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum