LOT 1009
vergulde consoletafel met c-voluten, gebogen poten verbonden door regels en glazen inleg, 19e eeuw
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch