LOT 1052
vogel, porseleinen sculptuur met blauw glazuur, gemerkt: Royal Copenhagen, 1e helft 20e eeuw
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch