LOT 155
walnoten gefineerd bureau met interieur achter schuine schrijfklep, voorzien van 4 laden met verguld beslag, 18e eeuw, h. 90, br. 77, d. 47
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum