LOT 194

wortelnoten gefineerd Amsterdams staand horloge met oplopende ajourgezaagde kap bekroond door gestoken houten engelen en man met lier, met gegraveerde wijzerplaat en uurwerk met volledige kalender, adres: W.H. van der Horst, Amsterdam, 18e eeuw, h. 292 -compleet met 2 gewichten en slinger-

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum