LOT 238

wortelnoten gefineerd kabinet vermaakt tot porseleinkast met gecontourneerde kap, stel beglaasde deuren met roedeverdeling en 4 laden in de dubbelgebogen onderkast, rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 245, br. 190, d. 47 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum