LOT 1067
wortelnoten gefineerde commode met 3 hele en 2 halve laden en met messing beslag, Engeland, 18e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch