wortelnoten gefineerde enkelgebogen commode met gecontourneerd bovenblad, 4 laden in het front, het geheel voorzien van inlegwerk van verschillende houtsoorten met voorstelling van bloemen en vogels op takken en rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 82, br. 89, d. 58 cm

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

06 May 2024
Netherlands, Hilversum