LOT 121
wortelnoten gefineerde hoekkast met stel beglaasde deuren in de bovenkast en stel paneeldeuren waarboven laatje onderin, 18e eeuw, h. 200, br. 117, d. 83 -reconstructies-
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum