LOT 57

wortelnoten gefineerde porseleinkast met beglaasde deur voorzien van roedeverdeling, 2 laden en rustend op poten verbonden door regel, naar 18e eeuws voorbeeld, h. 177, br. 98, d. 33 cm -geen sleutel aanwezig-

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum