LOT 77
zachthouten en groen beschilderd priksleetje met floraal decor, gemerkt: Frits Brant, 19e/20e eeuw, h. 70 cm, l. 120 cm
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum