163: Rudolf Harold (Ru) van Rossem... Estimate: Login
164: (-), J. Pessers, gesign. l.o... Estimate: Login
165: Lindy de Jong (1959-), gesign... Estimate: Login
166: Cipriano Cei (1864-1922)... Estimate: Login
167: Constantin (Konstantin)... Estimate: Login
169: (-), G. v.d. Meer, beide... Estimate: Login
170: (-), 3 diverse schilderijen... Estimate: Login
171: (-), 2 schilderijen, w.o... Estimate: Login
172: Alfons (Fon) Klement... Estimate: Login
173: Alfons (Fon) Klement... Estimate: Login
174: Alfons (Fon) Klement... Estimate: Login
175: (-), 3 stuks divers:... Estimate: Login
176: (-), moderne kist met bewerkte... Estimate: Login
177: (-), eikenhouten theekastje... Estimate: Login
178: (-), stel antieke Franse... Estimate: Login
179: (-), 2 dozen diverse kunst Estimate: Login
180: (-), standaard en reiskoker... Estimate: Login
181: (-), vintage keukenrek met... Estimate: Login
182: Piet Clement (1937-2015)... Estimate: Login
183: (-), 3 oude hutkoffers Estimate: Login
184: (-), 5 dozen divers w.o... Estimate: Login
185: (-), onleesbaar, gesign. r.o... Estimate: Login
187: (-), anonieme meester, gezicht... Estimate: Login
189: Pablo Ruiz Picasso... Estimate: Login
190: (-), geelkoperen Brabantse... Estimate: Login
191: (-), staande koperen olielamp... Estimate: Login
192: (-), leder beklede hocker op... Estimate: Login
193: (-), beschilderd houten... Estimate: Login
194: (-), Engelse postoel met... Estimate: Login
196: (-), Engelse mahonie tafel... Estimate: Login
197: (-), mahonie gefineerde... Estimate: Login
198: (-), grote groen glazen fles... Estimate: Login
199: (-), wortelnoten gefineerde... Estimate: Login
200: (-), Franse notenhouten... Estimate: Login
201: (-), stel eiken nachtkastjes... Estimate: Login
203: (-), stel vintage lampen met... Estimate: Login
204: (-), 2 eikenhouten... Estimate: Login
206: (-), bijzettafel met 3... Estimate: Login
207: (-), 3 diverse bijzettafels... Estimate: Login
208: (-), 2 dozen divers serviesgoed Estimate: Login
209: (-), eikenhouten kist met... Estimate: Login
210: (-), eikenhouten kapstok met... Estimate: Login
211: (-), glazen plafonnière met... Estimate: Login
213: (-), set van 4 mahonie... Estimate: Login
214: (-), armstoel met cannage... Estimate: Login
215: (-), oude bidstoel... Estimate: Login
216: (-), stel beukenhouten... Estimate: Login
217: (-), gezwarthouten pianokruk... Estimate: Login
218: (-), Engelse eikenhouten... Estimate: Login
219: (-), gesign. r.o., Rosmalen... Estimate: Login
220: (-), 7 stuks Hindeloopen, w.o... Estimate: Login
221: (-), 4 stuks rotan: stoel met... Estimate: Login
222: (-), set van 4 mahonie stoelen... Estimate: Login
223: (-), paspop op gezwart houten... Estimate: Login
224: (-), vintage kunststof... Estimate: Login
225: (-), doos tin Estimate: Login
226: (-), doos divers, w.o. pleet... Estimate: Login
227: (-), bontjas, halflang Estimate: Login
228: (-), mahonie biedermeier tafel... Estimate: Login
229: (-), 3 dozen divers, w.o... Estimate: Login
230: (-), 3 vintage koffers, w.o... Estimate: Login
231: (-), Engelse Windsor armstoel... Estimate: Login
233: (-), doos divers met o.a... Estimate: Login
234: (-), stel teakhouten... Estimate: Login
235: (-), 5 diverse kleine... Estimate: Login
236: (-), eikenhouten... Estimate: Login
237: (-), 6 diverse schemerlampen... Estimate: Login
238: (-), Franse comtoise, 19e eeuw... Estimate: Login
239: (-), Franse spiegel in wit... Estimate: Login
240: (-), ovale spiegel in vergulde... Estimate: Login
241: (-), eikenhouten halkastje met... Estimate: Login
243: (-), set van 2 beschilderde... Estimate: Login