414: EUROPA - 16°/17° EEUW... Estimate: Login
415: DUITSLAND - 18° EEUW (?)... Estimate: Login
416: EUROPA - 17° EEUW zgn "lavabo"... Estimate: Login
417: EUROPA - 16° EEUW zgn "grape"... Estimate: Login
419: Zeventiende/achttiende eeuws... Estimate: Login
420: 20ste eeuwse Christuscorpus in... Estimate: Login
421: ENGELAND - QUEEN ANN-periode... Estimate: Login
422: LUIKSE SCHOOL - MIDDEN 17°... Estimate: Login
423: LAGOOR JAN (1620 1660) Estimate: Login
424: VLAANDEREN - 17° EEUW... Estimate: Login
425: EUROPA - 17°/18° EEUW... Estimate: Login
426: EUROPA - 17°/18° EEUW... Estimate: Login
427: VLAANDEREN - 17°/18° EEUW... Estimate: Login
428: Negentiende eeuws Zuid- of... Estimate: Login
429: DELAPIERRE NICOLAS BENJAMIN... Estimate: Login
430: ROSA SALVATOR (1615 1673) Estimate: Login
431: HUYSMANS CORNELIS (1648 -... Estimate: Login
432: Zeventiende-eeuwse... Estimate: Login
433: MURILLO BARTOLOMÉ ESTEBAN... Estimate: Login
434: EUROPA - 17°/18° EEUW... Estimate: Login
436: VERNET CLAUDE JOSEPH (1714 -... Estimate: Login
437: RUSSISCHE SCHOOL - ca 1800... Estimate: Login
438: BYZANTIJNSE SCHOOL - 17° EEUW... Estimate: Login
439: Antieke Russische ikoon met... Estimate: Login
440: VLAANDEREN - 17° EEUW mooi... Estimate: Login
441: WOUWERMAN PHILIPS (1619 -... Estimate: Login
442: SCHNEIDER GÉRARD (1842 ?) Estimate: Login
443: DE SCHAMPHELEER EDMOND (1824... Estimate: Login
444: SCHOUTEN HENRI (1864 1927) Estimate: Login
445: NEDERLANDEN - ca 1700 barok... Estimate: Login
446: NEDERLAND - 17°/18° EEUW... Estimate: Login
447: Antiek Hollands meubel in... Estimate: Login
448: NEDERLANDEN - 17°/18° EEUW zgn... Estimate: Login
449: Goede antieke Hollandse... Estimate: Login
450: Antieke Hollandse crédence in... Estimate: Login
451: Paar oorbellen met... Estimate: Login
452: Solitaire kwaliteitsbriljant... Estimate: Login
453: Paar elegante oorbellen in... Estimate: Login
454: Fraai bracelet in witgoud (18... Estimate: Login
455: Prachtige met de hand... Estimate: Login
456: Mooi pendatief in roos goud... Estimate: Login
457: Bijhorend paar oorbellen in... Estimate: Login
458: Modieuze ring met een sierstuk... Estimate: Login
459: Paar oorbellen met gepaveerd... Estimate: Login
460: Collier in witgoud (18 karaat)... Estimate: Login
460.b: Ring met een "halve... Estimate: Login
461: Vrij grote antieke Chinese... Estimate: Login
462: Antiek vrij groot Chinees... Estimate: Login
463: Antiek Chinees altaartempeltje... Estimate: Login
464: Mooi paar antieke Chinese... Estimate: Login
465: Paar oude Chinese sculpturen... Estimate: Login
466: Mooie oude, Chinese zgn... Estimate: Login
467: Paar Chinese sculpturen in... Estimate: Login
468: Paar oude Chinese sculpturen... Estimate: Login
469: Oude Chinese sculptuur in... Estimate: Login
470: Oude Chinese sculptuur in... Estimate: Login
471: Lot van twee Chinese... Estimate: Login
472: Antieke Japanse sculptuur in... Estimate: Login
473: Lot van drie Chinese netsuké's... Estimate: Login
476: Lot (2) : - JAPAN - vroege... Estimate: Login
477: Mooie door de knoper... Estimate: Login
478: Vrij uitzonderlijke, typisch... Estimate: Login
479: Vrij uitzonderlijke, typisch... Estimate: Login
480: Bijzonder fijngeknoopte... Estimate: Login
481: Mooie, fijngeknoopte Perzische... Estimate: Login
481.b: Vrij uitzonderlijke... Estimate: Login
482: Achttiende eeuwse Chinese... Estimate: Login
483: Lot (4) achttiende eeuws... Estimate: Login
484: Lot van vier borden in Chinees... Estimate: Login
485: Gedekselde 18°eeuwse Chinese... Estimate: Login
486: Lot (24) achttiende eeuws... Estimate: Login
487: Lot van zes achttiende eeuwse... Estimate: Login