4640: Lena Cornelia ten Bosch... Estimate: Login
4641: Daniël Noteboom (1877-1943) Estimate: Login
4642: Nicolaas Bastert (1854-1939) Estimate: Login
4643: Marie Hendrik Mackenzie... Estimate: Login
4644: Sorella (Therese Ansingh... Estimate: Login
4645: Toegeschreven aan Theodoor van... Estimate: Login
4646: Dirk Breed (1920-2004) Estimate: Login
4647: Dirk Breed (1920-2004) Estimate: Login
4648: Hans Verhoef (1932-2010) Estimate: Login
4649: Otto B. de Kat (1907-1995) Estimate: Login
4650: Theodor Wilhelm Rueter... Estimate: Login
4651: Toegeschreven aan Anton Mauve... Estimate: Login
4652: Arnold Marc Gorter (1866-1933) Estimate: Login
4653: Martin Monnickendam (1874-1943) Estimate: Login
4654: Martin Monnickendam (1874-1943) Estimate: Login
4655: Lizzy Ansingh (1875-1959) Estimate: Login
4775: Mari TEN KATE (1831-1910) Estimate: Login
4776: Hollandse school, 19e eeuw Estimate: Login
4779: Navolger van Frederik de... Estimate: Login
4780: Hendrik van de Sande Bakhuyzen... Estimate: Login
4781: Toegeschreven aan Jan Hackert... Estimate: Login
4782: Wilhelmus Chimaer van... Estimate: Login
4783: Johannes Hendrikus Jurres... Estimate: Login
4784: Europese school, 18e/19e eeuw Estimate: Login
4785: Franse/Hollandse school, 18e... Estimate: Login
4786: F. Müller-Hentschel (19e/20e... Estimate: Login
4788: Hollandse school, 19e eeuw... Estimate: Login
4789: Belgische school, 19e eeuw... Estimate: Login
4790: Onbekende kunstenaar, 17e eeuw Estimate: Login
4791: Gesigneerd Bellis Estimate: Login
4792: Toegeschreven aan Hendrik... Estimate: Login
4793: Vlaamse school, 19e eeuw Estimate: Login
4794: Marius Bauer (1867-1932) Estimate: Login
4795: Marius Bauer (1867-1932) Estimate: Login
4796: Italiaanse school, 18e eeuw Estimate: Login
4798: Engelse school, 19e eeuw Estimate: Login
4799: C. Faller (19e eeuw) Estimate: Login
4800: Europese school, 18e/19e eeuw Estimate: Login
4801: Europese school, 18e/19e eeuw Estimate: Login
4806: Engelse school, 19e eeuw Estimate: Login
4807: Hollandse school, 19e eeuw Estimate: Login
4808: Toegeschreven aan Maria Vos... Estimate: Login
4809: Franse school, 18e/19e eeuw Estimate: Login
4810: Hendrik Kobell (1751-1779) Estimate: Login
4811: Arnoldus van 't Zant (1815-1889) Estimate: Login
4812: Europese school, 19e eeuw Estimate: Login
4813: Joan Blaeu, kaart van de... Estimate: Login
4815: Hollandse school, 19e eeuw Estimate: Login
4815: Europese school, 18e eeuw Estimate: Login
4817: WILLEM ROELOFS (1822-1897) Estimate: Login
4818: Joan Blaeu, kaart van Alkmaar... Estimate: Login
4819: J. Spijk (18e/19e eeuw) Estimate: Login
4820: Anna Mortier-Ramus (19e eeuw) Estimate: Login
4821: Jacques JANSSENS (1809-1898) Estimate: Login
4822: Kopie naar Frans Hals Estimate: Login
4824: Diverse tekeningen en grafiek... Estimate: Login
4825: Alexander Bakker Korff... Estimate: Login
4826: Alexander Bakker Korff... Estimate: Login
4827: Alexander Bakker Korff... Estimate: Login
4828: Alexander Hugo Bakker KORFF... Estimate: Login
4829: DAVID JOSEPH BLES (1821-1899) Estimate: Login
4830: Vijf diverse tekeningen en... Estimate: Login
4830: Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) Estimate: Login
4830: A.N. Harris (begin 20e eeuw) Estimate: Login
4832: Plattegrond van 's-Gravenhage... Estimate: Login
4833: HOLLANDSE SCHOOL Estimate: Login
4835: Franse school, 19e eeuw Estimate: Login
4836: Gesigneerd Freudenberg... Estimate: Login
4837: Albert Halberstadt (1857-1888) Estimate: Login
4839: Hollandse school, 18e/19e eeuw Estimate: Login
4840: Cornelis Joseph de Heur... Estimate: Login
4841: H. Klein (19e/20e eeuw) Estimate: Login