81956681: Presse papier, Wax seal... Estimate: Login
82104305: Pieter van Abeele - Plaquette... Estimate: Login
82114635: Antoon Jan Pichal, Roomstel... Estimate: Login
82433239: Stand - Bag - .835 silver Estimate: Login
82491553: B.W. van Eldik & A.F. van der... Estimate: Login
82497457: Schoonhoven 1899. Thee - Spoon... Estimate: Login
82506581: Hollandse Zilver keur, Het... Estimate: Login
82558915: Bonebakker & Zoon - Pieter... Estimate: Login
82567161: Wed. N. Lieshout, Amsterdam... Estimate: Login
82569611: Bowl - Dutch Frysian silver... Estimate: Login
82578485: Van Kempen, Begeer & Vos... Estimate: Login
82580997: Gebr. van Wezel "Amsterdamse... Estimate: Login
82581975: D.J. Aubert & zoon - Fruit... Estimate: Login
82582975: J.M. van Kempen, Dienblad -... Estimate: Login
82585257: D.J. Aubert - Tea service (5)... Estimate: Login
82593011: Koninklijke Van Kempen en... Estimate: Login
82593581: 18e eeuwse Keuren Merken -... Estimate: Login
82593585: Hollandse Zilver Keur, Het... Estimate: Login
82602455: Bread fork - silver 4-pronged... Estimate: Login
82602605: Frank Pluut - Fork (2) - Set... Estimate: Login
82612339: van Geffen Amsterdam -... Estimate: Login
82618771: Hollandse Zilveren... Estimate: Login
82619047: Hollandse zilver Keur, Het... Estimate: Login
82640501: gemerkt met onduidelijk... Estimate: Login
82666705: Hollandse zilver Keuren -... Estimate: Login
82672237: wed. J.F. van den Broek 1883 -... Estimate: Login
82672577: wed. J.F. van den Broek 1883 -... Estimate: Login
82673501: H. van Assen, Leeuwarden... Estimate: Login
82674211: E. Hans Halbes Drijfhout, Balk... Estimate: Login
82814595: Fish serving set - .800 silver Estimate: Login