1146: Verzilverd koperen... Estimate: Login
1147: Bronzen deurgreep in de vorm... Estimate: Login
1148: Albasten schaal, stenen... Estimate: Login
1150: Bruin gepatineerd bronzen... Estimate: Login
1154: Verchroomde bureau lamp met... Estimate: Login
1155: Twee half modellen van Botter... Estimate: Login
1157: Kleine notenhouten humidor met... Estimate: Login
1158: Notenhouten humidor voorzien... Estimate: Login
1164: Grote nefriet bi schijf op... Estimate: Login
1165: Louis Kley (1833-1911)... Estimate: Login
1166: Thailand, decoratief bronzen... Estimate: Login
1168: Collectie van 43 pijpen; Estimate: Login
1172: Diverse koperen tabaksdozen... Estimate: Login
1173: Collectie beschilderd blikken... Estimate: Login
1174: Beschilderd blikken 'tole... Estimate: Login
1176: Binoculaire verrekijker, Carl... Estimate: Login
1182: Tinnen kraantjeskan en... Estimate: Login
1183: Tinnen kantige schroefkan en... Estimate: Login
1186: Frankrijk, gietijzeren haard... Estimate: Login
1188: Franz Iffland (1862-1935)... Estimate: Login
1192: Paar Aubusson... Estimate: Login
1195: Antiek tinnen vijzel, mogelijk... Estimate: Login
1196: Naar Rodin, groen gepatineerd... Estimate: Login
1198: Mammoetivoren corpus, 19e eeuw... Estimate: Login
1201: China, twee gestoken houten... Estimate: Login
1205: China, tangkha, 20e eeuw; Estimate: Login
1207: China, drie kantige bronzen... Estimate: Login
1209: Vijf stuks oosters cloisonné Estimate: Login
1215: Vijf diverse ikonen Estimate: Login
1216: Rusland, ikoon, ca 1800; Estimate: Login
1219: Bronzen zwart gepatineerde... Estimate: Login
1220: Antieke viool, begin 20e eeuw Estimate: Login
1221: Duitsland, strijkstok viool Estimate: Login
1222: Duitsland, strijkstok viool... Estimate: Login
1224: Taxidermy, antiek preparaat... Estimate: Login
1226: Collectie stenen en fossielen Estimate: Login
1228: Tibet, groen gepatineerd... Estimate: Login
1229: Paar decoratieve bronzen... Estimate: Login
1230: Spaanse bruin lederen... Estimate: Login
1231: Houten gestoken masker, 20e eeuw Estimate: Login
1233: Oost-Europa, twee... Estimate: Login
1234: Oost-Europa, twee... Estimate: Login
1235: Groot rechthoekig blikken... Estimate: Login
1238: Vier portretminiaturen, deels... Estimate: Login
1245: Tinnen kraantjeskan, 19e eeuw Estimate: Login
1247: Twee koperen kandelaars Louis... Estimate: Login
1248: Frankrijk, glazen stolp op... Estimate: Login
1249: Frankrijk, glazen stolp op... Estimate: Login
1250: Frankrijk, glazen stolp op... Estimate: Login
1252: Een met zijde gehandwerkte... Estimate: Login
1253: Ingelijste merklap, 'Marie... Estimate: Login
1254: Ceremoniële sabel, 20e eeuw Estimate: Login
1255: Frankrijk, houten verstelbare... Estimate: Login
1256: Een paar bronzen pen... Estimate: Login
1257: Paar gegoten koperen pen... Estimate: Login
1260: China, houten gekuipte... Estimate: Login
1262: Chintz gordijn met florale... Estimate: Login
1265: China, metalen sculptuur... Estimate: Login
1266: Houten gestoken sculptuur van... Estimate: Login
1267: Houten gestoken sculptuur van... Estimate: Login
1268: Houten gestoken sculptuur van... Estimate: Login
1269: Vier worteldoeken, ca. 1920. Estimate: Login
1270: Drie worteldoeken, ca. 1925. Estimate: Login
1271: Studieviool naar Stradivarius... Estimate: Login
1275: Tinnen flessenkan, ca. 1800 Estimate: Login
1276: Stel tinnen kastanjevazen, 19e... Estimate: Login
1277: Tinnen wand fontein met... Estimate: Login
1278: Houten dienblad met intarsia... Estimate: Login
1279: Engels verzilverde cabaret Estimate: Login
1281: Paar steengoed vazen in... Estimate: Login
1283: Pleet melkkan op vier pootjes... Estimate: Login
1400: Mali, Bamana, crest mask... Estimate: Login