1: VITRINSKÅP, mahogny, Alsterbro... Estimate: Login
2: BYRÅ, teak, 1960-tal Estimate: Login
3: PIEDESTAL, med marmorskiva... Estimate: Login
4: STOLAR, 4 st, björk... Estimate: Login
5: STOLAR, 4 st, björk... Estimate: Login
6: SKRIVBORDSSTOL, Kinnarps... Estimate: Login
7: KARMSTOL, skinn, engelsk stil... Estimate: Login
8: TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar... Estimate: Login
9: SPEGEL, teak, 1950/1960-tal Estimate: Login
10: SPEGEL, 1960/1970-tal Estimate: Login
11: SPEGEL, gustaviansk stil... Estimate: Login
13: FÅTÖLJ med FOTPALL, skinn... Estimate: Login
14: BENGT RUDA (1918-1999)... Estimate: Login
15: PINNSTOLAR, ett par, 1900-tal Estimate: Login
16: PALLAR, 4 st (3+1), björk... Estimate: Login
17: MEDICINSKÅP / VITRINSKÅP... Estimate: Login
18: BOKSNURRA, betsad, 1900-tal Estimate: Login
19: ANDERS CARLSSON, spegel... Estimate: Login
20: BYRÅ, rokokostil, AB... Estimate: Login
21: MATBORD, furu, 1900-talets... Estimate: Login
22: TIDNINGSSTÄLL, rotting med... Estimate: Login
23: NISSE STRINNING, vägghylla... Estimate: Login
24: VÄGGHYLLA, stringmodell... Estimate: Login
25: SERVERINGSVAGN, 1900-talets... Estimate: Login
26: FÅTÖLJ med FOTPALL... Estimate: Login
27: FÅTÖLJ, "Stressless", Ekornes... Estimate: Login
28: KONSOLBORD, björk & rotting... Estimate: Login
29: SATSBORD med keramikskiva... Estimate: Login
30: MATBORD, mahogny, gustaviansk... Estimate: Login
31: CARL MALMSTEN, (1888-1972)... Estimate: Login
32: HATTHYLLA, smide, 1900-talets... Estimate: Login
33: SPEGEL, bemålad, jugend... Estimate: Login
34: SPEGEL, bemålad, gustaviansk... Estimate: Login
35: CARL MALMSTEN (1888-1972)... Estimate: Login
36: STOLAR, ett par, ek, 2000-tal Estimate: Login
37: SERVERINGSSKÅP, gustaviansk... Estimate: Login
38: TV-BÄNK, 2000-tal Estimate: Login
39: SOFFBORD, ek, 2000-tal Estimate: Login
40: MATBORD, med STOLAR, 4 st... Estimate: Login
41: KARMFÅTÖLJ, björk, rokokostil... Estimate: Login
42: LINNESKÅP, björk, 1920/1930-tal Estimate: Login
43: SKRIVBORD, engelsk stil... Estimate: Login
44: MATBORD, björk, 1920/1930-tal Estimate: Login
45: BYRÅ med marmorskiva... Estimate: Login
46: TRESITSSOFFA, 1900-talets... Estimate: Login
47: FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets... Estimate: Login
49: FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft Estimate: Login
50: SPELBORD, ek, senempire... Estimate: Login
51: TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par... Estimate: Login
52: TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par... Estimate: Login
53: TRÄDGÅRDBORD, teak... Estimate: Login
54: MATBORD samt STOLAR, 6 st... Estimate: Login
55: VITRINSKÅP, "Gamla Sverige"... Estimate: Login
56: BOKHYLLA, björk, 1920/1930-tal Estimate: Login
57: BOKHYLLA / SKÅP, ek & furu... Estimate: Login
58: SYBORD, furu, 1800-talets... Estimate: Login
59: BYRÅ / SÄNGBORD... Estimate: Login
60: PELARBORD, rokokostil... Estimate: Login
61: HANS J. WEGNER (1914-2007)... Estimate: Login
62: KARMSTOLAR, 4 st, Nesto... Estimate: Login
63: MATBORD, ek, troligen Danmark... Estimate: Login
64: HYLLA, teak, Hugo Troeds... Estimate: Login
65: HERRBETJÄNT, bok, Fratelli... Estimate: Login
66: BYRÅ, teak, 1960-tal Estimate: Login
67: SCHATULL, ek, med skuren... Estimate: Login
68: KAMFERKISTA med skuren dekor... Estimate: Login
69: SKRIVBORD, svensk rokoko (ca... Estimate: Login
70: SPJÄLSOFFA, vitmålad... Estimate: Login
71: SPEGEL, förgylld och... Estimate: Login
72: KÖKSSOFFA, björk, 2000-tal Estimate: Login
73: PINNSTOLAR, 3 st, björk... Estimate: Login
74: TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, smide... Estimate: Login