LOT 61
Numismatic Auction 83
FIRENZE LEOPOLDO II DI LORENA (1824-1859) Francescone da 10 Paoli 1834 MIR 448/2 Ag g 27,21 mm 41 BB÷SPL
10 May 2024
Italy, Viale
10 May 2024
Italy, Viale