Hollands wengé gefineerd kabinet 3 grote waarboven 3 kleine laden in de enkel gebogen onderkast, stel paneeldeuren en gecontourneerde kap met gezwarte sierranden en lijsten, 19e eeuw
250 x 185 x 63
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
250 x 185 x 63
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch