Johannes (Hans) van Mastenbroek (1900-1933), gesign. r.o. en 1938, stadsgezicht, litho
gesign. r.o. en 1938, stadsgezicht, litho
28 x 40
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
28 x 40
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch