Utrechtse eikenhouten toogkast met geprofileerde kap, gestoken figuren, stel paneeldeuren en rustend op gezwarte bolpoten, 17e eeuw
178 x 157 x 65

15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch

178 x 157 x 65

15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch