Utrechtse eikenhouten toogkast met geprofileerde kap, gestoken figuren, stel paneeldeuren en rustend op gezwarte bolpoten, 17e eeuw
178 x 157 x 65
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
178 x 157 x 65
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch