LOT 1019
eikenhouten buffet met knorlijst en leeuwenmascarons, rijkelijk gestoken deur met keukentafereel tussen halfzuilen, geheime lade en deuren aan de achterzijde, 19e eeuw
110 x 132 x 58
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
110 x 132 x 58
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch