onleesbaar, gesign. r.o. en '93, poserend naakt, olieverf op paneel, in ijzeren lijst
19,5 x 25,5
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
19,5 x 25,5
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch