1073: (-), 2 stuks porselein, w.o... Estimate: Login
1074: (-), ovale wandspiegel in... Estimate: Login
1075: (-), Delftse roompot met... Estimate: Login
1076: (-), mahonie gefineerd Art... Estimate: Login
1077: (-), 3 stuks aardewerk, w.o... Estimate: Login
1078: (-), 4 Chinese Kanton borden... Estimate: Login
1079: Johan Coenraad Ulrich Legner... Estimate: Login
1080: (-), Franse vergulde monstrans... Estimate: Login
1081: (-), Keshan tapijt Estimate: Login
1082: (-), marmeren urn... Estimate: Login
1083: Corneille (Cornelis Guillaume... Estimate: Login
1084: (-), Hollands bloemmahonie... Estimate: Login
1085: (-), bronzen wierookbakje met... Estimate: Login
1086: Anton Fortuin (1880-1967)... Estimate: Login
1087: Frans Slager (1876-1953)... Estimate: Login
1088: (-), Isphahan tapijt Estimate: Login
1089: (-), processie vaandel met... Estimate: Login
1090: (-), 2 Delftse aardewerk... Estimate: Login
1091: (-), Duitse vruchtenhouten... Estimate: Login
1092: (-), Engelse notenhouten... Estimate: Login
1093: (-), Franse vergulde koperen... Estimate: Login
1094: Victor Paillard (1805-1886)... Estimate: Login
1095: Henri Hess (1950-), gesign... Estimate: Login
1096: Frank van Hemert (1956-)... Estimate: Login
1097: (-), Noord-Franse eikenhouten... Estimate: Login
1098: Emile Peutmann (1921-1987)... Estimate: Login
1099: (-), onbekend, danseres... Estimate: Login
1100: (-), Spaans notenhouten... Estimate: Login
1101: Jan Michielsen (1939-2010)... Estimate: Login
1102: (-), 4 stuks brons, w.o. pan... Estimate: Login
1103: (-), gepatineerde lampvoet met... Estimate: Login
1104: (-), Chinese celadon siervaas... Estimate: Login
1105: (-), stel koperen... Estimate: Login
1106: Arne Jacobsen (1902-1971)... Estimate: Login
1107: (-), set van 6 gevlochten... Estimate: Login
1108: Norbert Witzgall (1976-), met... Estimate: Login
1109: (-), 1 bord en 4 kleine... Estimate: Login
1110: (-), opticien kist, American... Estimate: Login
1111: Hendricus Theodorus (Henk)... Estimate: Login
1112: (-), Engelse eikenhouten kist... Estimate: Login
1113: (-), 2 paar koperen... Estimate: Login
1114: (-), Heppener, gesign. naar... Estimate: Login
1115: (-), Keshan tapijt Estimate: Login
1116: (-), 6-lichts hanglamp in de... Estimate: Login
1117: (-), grote Duitse steengoed... Estimate: Login
1118: (-), Keshan tapijt Estimate: Login
1119: André R. Cordemeyer... Estimate: Login
1120: (-), stel 2-lichts lampen met... Estimate: Login
1121: (-), set van 4 Italiaanse... Estimate: Login
1122: Jan van Tilburg (20e eeuw)... Estimate: Login
1123: Éva Mária Gábor (1953-)... Estimate: Login
1124: (-), Hollands eikenhouten... Estimate: Login
1125: (-), kleine Franse bronzen... Estimate: Login
1126: (-), antiek eikenhouten... Estimate: Login
1127: Hubert Philippe Marie... Estimate: Login
1128: Johan Hendrik van Mastenbroek... Estimate: Login
1129: (-), Frans gietijzeren... Estimate: Login
1130: Johannes Embrosius van de... Estimate: Login
1131: (-), Franse eikenhouten tafel... Estimate: Login
1132: Masha Trebukova (1962-), met... Estimate: Login
1133: (-), Franse vergulde koperen... Estimate: Login
1134: Anton Pieter Johan Martineau... Estimate: Login
1135: (-), N.A. van Laren, gesign... Estimate: Login
1136: (-), grote koperen godslamp... Estimate: Login
1137: (-), 6-delig porseleinen... Estimate: Login
1138: (-), 8 Chinese boeren Ming... Estimate: Login
1139: (-), mahonie gefineerde... Estimate: Login
1140: Frans Molenaar (1940-2015)... Estimate: Login
1141: (-), lot van 6 stolpen Estimate: Login
1142: (-), staande of zittende man... Estimate: Login
1143: (-), 12 boeken, w.o. Dante's... Estimate: Login
1144: (-), reisklokje in groene kast... Estimate: Login