LOT 21
langgerekte vruchtenhouten tafel met afgeronde hoeken, rustend op 6 taps toelopende poten, 1e helft 19e eeuw, h. 75, br. 374, d. 64 herkomst: M.L. Dreesmann - van der Spek, Laren-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum