Cyprianus,C.
Opera ... ab innumeris mendis repurgata, adiectis nonnullis libellis ... Atq(ue) haec omnia nobis praestitit ingenti labore suo Erasmus Roterodamus. Basel, Froben 1521. Fol. Titel mit figürlicher Titelbordüre, Holzschnitt-Bordüren - Initialen u. Zierleisten. 12 Bl. (inkl. Titel) 515 S., 16 Bl. - Angebunden: Hrabanus,Maurus. Commentaria In Hieremiam Prophetam : Ita Cvm Apostolicis literis consentientia, & doctrina uerae pietatis referta, ut facile sit colligere, uel ex hoc uno autore, spiritum sanctum nunquam suam deseruisse ecclesiam. Vixit autem... Hrabanus Basel, Petri 1534. 6 unbez. Bl., 226 BI., 2 unbez. Bl. mit 1 Druckermarke. Hldr. d. 19. Jhdts. mit hs. Rtitel. (Beschabt, etw. best., Kl. Läs.).
[ translate ]Sale price