Theodore Alexander - Table lamp, Een set van twee (2)
set van 2 Theodore alexander tafellampen zeer fraai hoogte inclusief kap 65 cm afmetingen kap 38 cm breed, 22 cm diep, 26 cm hoog Klassief ogend geheel, lampenkamp van buiten en binnen bekleed, natural kleuren, beige en gebroken wit lampenstandaard of lampenvoet is gemaakt van wortelnotenhout (zie foto) geschatte periode 20ste eeuw wordt goed verpakt aangetekend verzonden