LOT 90

Withdrawn - Lot 90 - MJV Soudant

Christ Roi en ivoire sculpté sur un coussin en velours. XIX ème à la manière du XII ème siècle. Ht : 13 cm.
NL: Christus de Koning in ivoor gesneden op een fluwelen kussen. XIX in de stijl van de twaalfde eeuw. Hoogte: 13cm.

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes