LOT 215
/Vase en cristal du val Saint Lambert. Doublé... - Lot 215 - MJV Soudant
/Vase en cristal du val Saint Lambert. Doublé violet. Signé et numéroté 59/100 Ht : 26 cm.
NL: Kristallen vaas van Val Saint Lambert. Paars. Gesigneerd en genummerd 59/100 Ht: 26 cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes