Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van kleine bloemen op turquoise achtergrond. Gemerkt 'Pallant Opt
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of small flowers on turquoise background.
Marked 'Pallant Opticien, 51 Strans, London'.
Stamp of a bee.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van kleine bloemen op turquoise achtergrond.
Gemerkt 'Pallant Opticien, 51 Strand, London'.
Stempel van een bij.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor de fleurons sur fond turquoise.
Poinçonnées Pallant Opticien, 51 Strans, London.
Estampille d'une abeille.
Description EN
Theatre glasses.
Stamp of a bee.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Stempel van een bij.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Estampille d'une abeille.