LOT 296

Edelman en -dame in gesculpteerd ivoor. Op klokvormige sokkeltjes in vermeil (Duits werk, tweede gehalte) met gedreven d

Description EN
Nobleman and lady in carved ivory. On bell-shaped pedestals in gilt silver (German work) with embossed decoration. Nobleman with glasses in the right hand and a turned walking stick in the left hand, lady with a fan in the right hand, both walking down a staircase.

Beschrijving NL
Edelman en -dame in gesculpteerd ivoor. Op klokvormige sokkeltjes in vermeil (Duits werk, tweede gehalte) met gedreven decor. Edelman met brilletje in de rechter- en gedraaide wandelstok in de linkerhand, dame met waaier in de rechterhand, beiden van een trapje stappend.

Description FR
Paire de figurines en ivoire représentant un homme et une dame nobles. Allemagne, 19ème siècle. Socles en vermeil (deuxième titre) à décor repoussé. L'homme tient des lunettes de la main droite et une canne torsadée de la main gauche, la dame un éventail de la main droite, les deux descendant d'une marche.
Size: H.: 22 cm

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR
Size: H.: 22 cm

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp